Pani Aniela świętowała 100. urodziny! Jubilatka miała wyjątkowych gości [ZDJĘCIA]

22 lutego mieszkanka Dąbrowic Pani Aniela Szakowska obchodziła piękny jubileusz — 100. urodziny. Z tej okazji Jubilatkę odwiedzili Daniel Kowalik — Starosta Kutnowski, Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego, Dorota Dąbrowska — Burmistrz Miasta i Gminy Dąbrowice oraz Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tadeusz Woźniak.

- R E K L A M A -

Pani Aniela, pomimo swojego pięknego wieku, cieszy się dobrą formą oraz pogodą ducha. Tymczasowo mieszka z rodziną w Pniewie. Nie może doczekać się wiosny, powrotu do domu w Dąbrowicach i oddania swojej pasji, jaką są prace w przydomowym ogródku. Jubilatka nie podaje recepty na długowieczność, ale w domu, w którym obecnie mieszka, czuć rodzinną atmosferę. To stąd bierze się radość życia Pani Anieli oraz życzliwość dla ludzi. Z wielkim wzruszeniem dziękowała za życzenia i odwiedziny.

– Sto lat to piękny wiek. Gratuluję takiego jubileuszu, który jest dumą, bowiem zdarza się nieczęsto. Składam serdeczne życzenia zdrowia, wielu kolejnych lat zasłużonego odpoczynku w otoczeniu rodziny. Niech każda chwila będzie źródłem szczęścia, a kolejne lata upływają w spokoju i dobrym samopoczuciu – mówił Starosta Kutnowski Daniel Kowalik i wręczył jubilatce piękny bukiet kwiatów oraz pamiątkowy grawerton z życzeniami.

- R E K L A M A -

– Życzę kolejnych lat w zdrowiu, pomyślności i nieopuszczającej pogody ducha. Niech te kwiaty i drobne podarunki będą wyrazem naszego podziwu i wdzięczności za chęć spotkania z nami. 200 lat! – mówił Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski.

— Pani Anielo, Pani długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń. Dziękując za wszelkie trudy i owoce minionych lat, życzę zdrowia i pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności – mówiła Burmistrz Miasta i Gminy Dąbrowice Dorota Dąbrowska.

- R E K L A M A -

— Składam najlepsze życzenia przede wszystkim zdrowia, optymizmu i samych pięknych chwil. Gratuluję tak pięknego wieku i życzę kolejnych 100 lat! – mówił Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tadeusz Woźniak.

Jak przystało na uroczystość urodzin, nie mogło zabraknąć przygotowanego specjalnie na tę okazję tortu urodzinowego, a Jubilatka z pomocą Pani Burmistrz Doroty Dąbrowskiej zdmuchnęła umieszczone na nim świeczki. Uczestnicy tej pięknej i niecodziennej uroczystości zaśpiewali Dostojnej Jubilatce „200 lat”.
Rodzinie Jubilatki składamy podziękowania za pięknie przygotowaną uroczystość, a Pani Anieli składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

(Starostwo Powiatowe w Kutnie)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: