REKLAMA
czwartek, 30, czerwiec 2022
REKLAMA

Pani Janina skończyła 100 lat! Odwiedził ją prezydent Burzyński [ZDJĘCIA]

Dziś 100. rocznicę urodzin obchodzi pani Janina, mieszkanka Kutna. Z okazji tak wspaniałego jubileuszu najserdeczniejsze gratulacje, wyrazy wielkiego szacunku oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności czcigodnej Jubilatce przekazał prezydent Zbigniew Burzyński.

poniżej dalsza część artykułu

Pani Janina urodziła się 23 lutego 1922 roku w miejscowości Sławatycze w woj. lubelskim. Już jako młodej osobie przyszło jej doświadczać trudnych czasów wojennych. Z okupowanej Polski została wywieziona do przymusowych robót w Niemczech. Tam poznała swojego przyszłego męża Michała. Uroczystość zaślubin odbyła się 13 września 1947 roku w kutnowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Tworzyli udany związek, pełen miłości i wzajemnego szacunku przez 67 lat.

Pani Janina to bardzo ciepła i troskliwa osoba, całkowicie oddana rodzinie. Żywotnie zainteresowana bieżącymi sprawami najbliższych. Często dzieląca się swoimi wspomnieniami, co przychodzi jej z łatwością z uwagi na bardzo dobrą pamięć. Zawsze otoczona troskliwą opieką syna Mieczysława, a także córek Haliny i Krystyny. Najukochańsza Babcia i Prababcia dla czworga wnucząt i trzech prawnuczek.

poniżej dalsza część artykułu

Serdecznie gratulujemy pani Janinie pięknego jubileuszu 100-lecia urodzin oraz życzymy wielu kolejnych lat w tak dobrym zdrowiu i samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.
reklama

Warto przeczytać:

reklama