reklama

Pani Kasia walczy ze złośliwym nowotworem. Pomóżmy w zbiórce pieniędzy na leczenie!

Pani Katarzyna Rossa z Kutna potrzebuje naszej pilnej pomocy. Kobieta od kilku lat choruje na złośliwy nowotwór. Ruszyła zbiórka na kosztowne leczenie, które może dać kobiecie szansę na nowe życie i poprawę stanu zdrowia.

- R E K L A M A -

„Mam na imię Kasia, mam 52 lata. Od 6 lat choruję na złośliwy rozsiany nowotwór trzonu macicy. Przeszłam trzy cykle chemioterapii, cykl radioterapii i cykl brachyterapii. Obecnie rozpoczęłam kolejny cykl chemioterapii. Mój stan zdrowia sukcesywnie ulega pogorszeniu, mój organizm jest bardzo osłabiony, mam cykliczne bóle, które uniemożliwiają mi funkcjonowanie. Jestem skazana na pomoc innych osób. Brak apetytu, bolące stawy i kości, do tego dochodzą częste infekcje. Leczę się w szpitalu Ojców Bonifratrów w Łodzi. Dotychczasowe leczenie nie przynosi rezultatów, dlatego jestem zdecydowana na podjęcie leczenia alternatywnego olejami RSO” – to dramatyczna historia pani Katarzyny Rossy z Kutna.

Leczenie alternatywne olejami RSO jest to bardzo kosztowna terapia, ale daje pani Kasi szansę i nadzieję na wyzdrowienie i normalne życie.

- R E K L A M A -

„Dlatego z całego serca proszę Was kochani o wsparcie, ponieważ jestem osobą samotną, i sama nie dam rady tego udźwignąć. Z góry dziękuję i życzę Wam dużo zdrowia” – mówi pani Katarzyna.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: