reklama
reklama

Parkrun Kutno świętuje swoje 6. urodziny. Przyjdź w sobotę do parku i pobiegnij

Zapraszamy na 255 spotkanie w ramach parkrun Kutno, które odbędzie się w sobotę – 20 maja 2023 r. o godzinie 9:00 rano, w Parku Wiosny Ludów. — Będą to już nasze 6 urodziny! Chcemy pobudzić rekord frekwencji, który na dzień dzisiejszy 59 osób — komentują przedstawiciele parkrun Kutno.

- R E K L A M A -

— Biegi parkrun są bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. Każdy jest u nas mile widziany! Do pokonania jest dystans 5 km, są to trzy pętle alejkami parku. W ciągu 6 lat odbyło się już 254 spotkań, podczas których ukończona trasę aż 6167 razy — mówią biegacze parkrun Kutno.

Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności.

- R E K L A M A -

Dystans można również przejść. Nordic walking nie jest naszym uczestnikom obce. Tu nikt nie jest ostatni – ponieważ zawsze obecny jest wolontariusz zamykający stawkę, który pomoże i wesprze w razie potrzeby!

— Zachęcamy do rozpoczęcia weekendu w sposób aktywny i radosny. Nasza trasa oceniana jako jedna z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych z ok. tysiąca sześciuset tras parkrun na całym świecie! — mówią „parkrunowcy”

- R E K L A M A -

Udział w biegach jest całkowicie BEZPŁATNY – na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie.

Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: