Partia Razem zaprasza na spotkanie w Kutnie

Łódzki okręg partii Razem serdecznie zaprasza na spotkanie otwarte organizowane w Kutnie. w dniu 21 kwietnia 2018.

– To już nasza druga wizyta w Państwa mieście! Organizowane przez nas spotkania charakteryzują się dialogiem z lokalną społecznością. To Państwo wiecie co jest dla Was najlepsze! Nie mamimy obietnicami ale obiecujemy wsparcie w realizacji lokalnych, prospołecznych przedsięwzięć. Nie przyjeżdżamy aby przedstawić gotową wizję Kutna. Będziemy z Państwem po to aby wysłuchać jak Państwa zdaniem powinno wyglądać Kutno. Zbliżają się wybory samorządowe i jako Razem zależy nam aby głos mieszkańców był w nich godnie reprezentowany. Porozmawiamy o możliwościach zmiany Kutna i stosownych narzędziach aby to uczynić – zapowiada Michał Rachalewski, rzecznik prasowy Razem Łódź.

- R E K L A M A -

Spotkanie otwarte to także szansa na podpisanie deklaracji członkowskiej lub deklaracji sympatyka. Jak mówią organizatorzy, to także szansa, aby po prostu się poznać i jako Razem służyć lokalnej społeczności.

Chcemy walczyć o to aby samorząd był miejscem, w którym nie barwy partyjne odgrywają najważniejszą rolę ale zorganizowane grupy społecznikowskie – dodaje Rachalewski.

- R E K L A M A -

Kiedy?: 21.04.2018
O której godzinie?: 16:00
Gdzie?: Dom Nauczyciela, ul. Długosza 9; Duża sala konferencyjna

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: