reklama
reklama

Patrycja cudem przeżyła wypadek! Pomóż ratować jej przyszłość!

Nie tak miał skończyć się tamten dzień. Nie tak miało być… Tragiczny wypadek zmienił wszystko. Patrycja z pełnej życia dziewczyny, przed którą świat stał otworem, stała się pacjentką szpitala, przykutą do łóżka i walczącą o każdy oddech. W sieci trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację.

Na portalu siepomaga.pl Fundacja Votum zorganizowała zbiórkę pieniędzy dla Patrycji, która uległa ciężkiemu wypadkowi.

Patrycja niedawno uczestniczyła w strasznym wypadku. Jadącej na motocyklu 22-letniej Patrycji, nie ustąpił pierwszeństwa kierowca samochodu osobowego. Nie miała ona szans, by zdążyć, zareagować. Patrycja znalazła się na masce auta i w bardzo ciężkim stanie została zabrana do szpitala, gdzie walczyła o życie i na szczęście wygrała tę walkę.

- R E K L A M A -

Oto słowa rodziców Patrycji, które możemy przeczytać w opisie zbiórki na siepomaga.pl:

„15 sierpnia – data zmieniająca życie całej naszej rodziny. Jadący z naprzeciwka samochód zajechał drogę Patrycji, która zmuszona do nagłego hamowania znalazła się na masce auta. Ratownik medyczny, który jako pierwszy widział to zdarzenie, udzielił jej pierwszej pomocy i została przetransportowana helikopterem do szpitala. Wielka pasja omal nie pozbawiła ją życia!

- R E K L A M A -

Chwilę później córka leżała już na stole operacyjnym, gdzie przeszła pierwszą operację, a po niej następną, trwającą ponad 6 godzin! Udało się ocalić jej życie, jednak teraz walczymy o sprawność!

W wyniku wypadku Patrycja doznała urazu wielonarządowego z urazem czaszkowo-mózgowym oraz uszkodzenia kręgosłupa. Nadal nie odzyskała świadomości. Dopiero niedawno, po wcześniejszych dwóch próbach, została wybudzona ze śpiączki. Jednak nadal nie ma z nią kontaktu, nie mówi, nie reaguje na bodźce zewnętrzne. Obrzęk mózgu był zbyt duży, musimy czekać i uzbroić się w cierpliwość…

- R E K L A M A -

Jak dziś pamiętamy malutką Patrycję podpatrującą jeżdżącego na motocyklu dziadka i wujka… Kilka lat później jeździła już sama. Aż do dnia wypadku, który zabrał jej prawie wszystko. Zdrowie, marzenia, plany…

Nie wiemy jeszcze dokładnie, jak długo potrwa leczenie Patrycji, wiemy jednak, że intensywna rehabilitacja powinna zacząć się już teraz! Niestety, jej koszty znacznie przekraczają możliwości finansowe naszej rodziny. Proszę, pomóż naszej córeczce! Dzięki Tobie może dostać szansę na odzyskanie sprawności!”

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: