reklama
reklama

Patryk Barański: Druga tura to widoczny sygnał od wyborców i szansa dla R. Trzaskowskiego

Przewodniczący Młodych Demokratów z Kutna uważa, że druga tura to widoczny sygnał od wyborców i szansa dla Rafała Trzaskowskiego. – To była najkrótsza kampania, a i tak uzyskaliśmy 30% – komentuje Patryk Barański.

- R E K L A M A -

Skoro obecny prezydent nie potrafi uzyskać reelekcji w pierwszej turze, to jest widoczny sygnał od wyborców. Potrafiliśmy zjednoczeni wygrać wybory do Senatu RP i teraz znów musi być pełna mobilizacja, aby to powtórzyć. To była najkrótsza kampania naszego kandydata, a i tak udało się uzyskać wynik 30%, gdzie pamiętajmy, że początkowe sondaże były na poziomie zaledwie 11% – komentuje Patryk Barański, przewodniczący Młodych Demokratów związanych z Koalicją Obywatelską.

Przed nami 2 tygodnie ciężkiej pracy w całej Polsce, także w Kutnie i powiecie kutnowskim. Wybierzmy Polskę otwartą, europejską i przyjazną dla wszystkich. Z przerażeniem wczoraj słuchałem, jak Andrzej Duda w Strzelcach, już na samym początku kampanii znów zaczął od mowy nienawiści i ataku na naszego kandydata. To pokazuje, że bunkier się pali i szykuje się porażka kandydata PiS-u – dodaje P. Barański.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: