reklama
reklama

Paulina Matysiak będzie startowała do Parlamentu Europejskiego. „Tak dla rozwoju!”

Paulina Matysiak, kutnowska posłanka na Sejm RP, będzie kandydowała w zbliżających się wyborach do Europarlamentu. „Unia musi służyć także potrzebom Polski i mieszkańców naszego regionu” ― mówi polityczka.

- R E K L A M A -

O swojej decyzji i starcie w zbliżających się wyborach Paulina Matysiak poinformowała w mediach społecznościowych:

― W najbliższych wyborach znajdziecie mnie na miejscu drugim w województwie łódzkim. Lewica rusza po zmianę do Parlamentu Europejskiego. Kandyduję bo wierzę, że nasza przyszłość może być lepsza. Rozwiązania tworzone na poziomie wspólnotowym mogą i muszą poprawiać nasze codzienne życie ― komentuje Paulina Matysiak, kutnowska posłanka na Sejm RP.

- R E K L A M A -

I dodaje: ― Polityka unijna to suma działań europejskich społeczeństw, w której chcę by mocno wybrzmiał wkład reprezentantki mieszkańców województwa łódzkiego. Unia musi służyć także potrzebom Polski i mieszkańców naszego regionu. W tym celu będę walczyć o transportowe projekty infrastrukturalne, sprawiedliwą transformację energetyczną, szybką kolej, fundusze na mieszkania – bo te sprawy zapewnią nam bezpieczeństwo. Tak dla rozwoju! 9 czerwca idź na wybory! ― mówi P. Matysiak.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: