reklama
reklama

Paulina Matysiak: Wierzę, że w II turze wyborcy Lewicy podejmą mądrą i dobrą dla naszego kraju decyzję

Posłanka Paulina Matysiak (Lewica Razem) uważa, że wynik Roberta Biedronia nie jest zadowalający. Jednocześnie wierzy, że w drugiej turze wyborcy Lewicy „podejmą mądrą i dobrą dla naszego kraju decyzję”.

- R E K L A M A -

– Z pewnością wynik Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich nie jest zadowalający. W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim, którzy w tych wyborach oddali głos na lewicę i wartości, jakie nam przyświecają. To niemal pół miliona Polek i Polaków – komentuje posłanka Paulina Matysiak (Lewica Razem).

Parlamentarzystka z Kutna wierzy, że w drugiej turze wyborcy „podejmą mądrą i dobrą dla naszego kraju decyzję”.

- R E K L A M A -

Przed nami druga tura, w której Polacy wybiorą prezydenta RP. Wyborcy Lewicy, dla których tak ważne są sprawiedliwość społeczna i prawa człowieka, prawa pracownicze, ochrona zdrowia, dostęp do dobrego transportu publicznego, z pewnością będą uważnie śledzić kampanię wyborczą przed drugą turą i wypowiedzi kandydatów. Wierzę, że 12 lipca podejmą mądrą i dobrą dla naszego kraju decyzję – dodaje posłanka Lewicy.

Według danych PKW z 99,77% obwodów głosowania R. Biedroń uzyskał poparcie 2.21%. W powiecie kutnowskim jego poparcie było jeszcze niższe i wyniosło 2.02%.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: