reklama

Paulina Matysiak z Kutna wybrana do Sejmu drugi raz z rzędu. „Było dużo emocji i łez. Dziękuję!”

Paulina Matysiak z Kutna po raz drugi z rzędu będzie reprezentować nasz region w Sejmie RP. Posłanka zdobyła najwięcej głosów na liście Lewicy w okręgu nr 11.

- R E K L A M A -

Paulina Matysiak w całym okręgu zdobyła 17 695 głosów, z czego 3398 w powiecie kutnowskim. Dało jej to drugi sejmowy mandat z rzędu.

― Było dziś dużo emocji i łez – dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, trzymanie kciuków i za każdy głos na listę Lewicy i przy moim nazwisku. Niektórzy z Was specjalnie przyjechali do Kutna, Łowicza czy innych miast by oddać na mnie głos – za każdym razem jak o tym myślę to jestem wzruszona i wdzięczna. Dziękuję koleżankom i kolegom z listy: wspólnie pracowaliśmy na ten sukces. Kłaniam się Wam nisko! ― komentuje Paulina Matysiak, posłanka Lewicy z Kutna, która drugi raz z rzędu został wybrana do Sejmu RP.

- R E K L A M A -

― Bardzo się cieszę, że mieszkańcy Kutna i regionu ponownie mi zaufali i zagłosowali na mnie i na listę Lewicy. Będę z radością pracować na rzecz regionu i tak jak do tej pory – moje biuro poselskie jest dla wszystkich otwarte. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie! ― dodaje posłanka.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: