reklama
reklama
reklama
reklama

Paweł Ślęzak wraca na ławkę trenerską! Wiosną poprowadzi KS Kutno

Legenda kutnowskiej piłki nożnej wraca na ławkę trenerską. Paweł Ślęzak w rundzie wiosennej poprowadzi IV-ligowy KS Kutno.

- R E K L A M A -

Wiadomo, że Jan Cios nie będzie dłużej trenerem czwartoligowców z Kościuszki 26. ― Dziękujemy Janowi Ciosowi za dotychczasową współpracę i życzymy mu powodzenia ― komentuje Zbigniew Tomczak, prezes Klubu Sportowego „Kutno”.

Stanowisko pierwszego trenera KS-u przejmuje Paweł Ślęzak. To legenda kutnowskiego futbolu, której nikomu nie trzeba przedstawiać. ― To doświadczony szkoleniowiec i wierzymy, że razem uda nam się odmienić oblicze kutnowskiej piłki ― komentuje Zbigniew Tomczak.

- R E K L A M A -

Paweł Ślęzak to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel, były piłkarz m.in. Stali Kutno, doświadczony trener piłki nożnej w klubach piłkarskich, w tym klubach naszego miasta – RKS „Stal Kutno”, MKS Kutno czy ZKS „Kutnowianka”. Za swoją znaczącą działalność sportową Paweł Ślęzak został uhonorowany odznaką „Zasłużony dla sportu” przez Ministra Sportu i Turystyki oraz odznaką „Zasłużony dla Piłkarstwa Łódzkiego” przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Co ciekawe, Paweł Ślęzak prowadził KS Kutno pod koniec sezonu 2017/2018.

Trzeci trener w jednym sezonie

Ślęzak będzie trzecim szkoleniowcem, który poprowadzi KS w tym sezonie. Kutnowscy piłkarze rozpoczęli rozgrywki pod wodzą Jacka Walczaka, którego w październiku zmienił wspomniany Jan Cios.

- R E K L A M A -

To nie jest łatwy sezon dla kutnowskiego klubu. Po rundzie jesiennej KS ma na swoim koncie 19 punktów i plasuje się w dolnych rejonach tabeli. Wiosną kutnian czeka ciężka walka o utrzymanie i chyba nikt nie wyobraża sobie spadku do ligi okręgowej w roku, w którym KS będzie obchodził akurat jubileusz 10-lecia istnienia.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: