Wiadomości KutnoSportPewna wygrana GKS-u Bedlno w hicie okręgówki, ekipa Łukasza Znyka wiceliderem (ZDJĘCIA)

Pewna wygrana GKS-u Bedlno w hicie okręgówki, ekipa Łukasza Znyka wiceliderem (ZDJĘCIA)

Piłkarze GKS-u Bedlno w hitowym meczu skierniewickiej okręgówki wygrali 3-0 z Orlętami Cielądz i umocnili się na pozycji wicelidera rozgrywek.

Niedzielne spotkanie zapowiadało się „hitowo”, bowiem GKS miał tyle samo punktów, co Orlęta. W pierwszej połowie nie brakowało okazji z obu stron, ale ponad 100 kibiców, którzy pojawili się w Pniewie, nie obejrzało żadnej bramki.

Pod artykułem obszerna galeria z meczu.

- Reklama -

Drużyna GKS-u prowadzona przez Łukasza Znyka po zmianie stron wrzuciła piąty bieg i nie dała swoim rywalom żadnych szans. Gospodarze prowadzili grę i zdominowali przyjezdnych z Cielądza strzelając im trzy gole.

- Reklama -

Piłkarze i sympatycy GKS-u po raz pierwszy powody do radości mieli w 67. minucie, bo gola na 1-0 zdobył Damian Okupski. Niespełna dziesięć minut później było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Marcin Głogowski. Kropkę nad „i” w 83. minucie postawił Łukasz Górczyński i tym samym ustalił wynik na 3-0. Z przebiegu drugiej połowy przyznać trzeba, że to najniższy wymiar kary dla przyjezdnych.

Po sześciu kolejkach podopieczni Łukasza Znyka na swoim koncie mają 15 punktów (5 zwycięstw, 1 porażka) i zajmują pozycję wicelidera. Prowadzi Widok Skierniewice, który rozegrał 5 spotkań (o jedno mniej niż GKS) i ma komplet punktów.

- Reklama -

– Od początku meczu drużyna gości nastawiła się na agresywny odbiór piłki. Rywale grali długimi piłkami w okolice naszego pola karnego, natomiast nam brakowało jakości i płynności w rozgrywaniu akcji. W przerwie padły w szatni mocne słowa, które pobudziły zespół. Wiemy na co nas stać i w drugiej połowie oglądaliśmy zupełnie inny zespół. Zdominowaliśmy rywali, strzeliliśmy im trzy bramki i nie pozostawiliśmy złudzeń. Dziękuję chłopakom za zaangażowanie i serce zostawione na murawie, a także podziękowania kieruję do licznie zgromadzonych kibiców – powiedział Panoramie Łukasz Znyk, trener GKS-u Bedlno.

GKS Bedlno 3-0 Orlęta Cielądz
1-0 67. Damian Okupski
2-0 76. Marcin Głogowski
3-0 83. Łukasz Górczyński

GKS Bedlno: Jackowski – Panek, Głogowski, Peda, Okupski, Błęcki, Dylik, Lewańczyk, Szczygielski, Wiśniewski, Górczyński; zagrali także: Walczak, Kostrzewa, Baranowski, Kacprzak;- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: