reklama
reklama
reklama
reklama

Piękne jubileusze Dąbrowskiej i Ryzlaka! Od 30 lat są z Kutnowskim Domem Kultury

W trakcie 47. Święta Róży miał miejsce wyjątkowy jubileusz! 30-lecie swojej pracy w Kutnowskim Domu Kultury obchodzili Agnieszka Dąbrowska-Walczak i Krzysztof Ryzlak.

Oboje swoją pasją, talentem i wytrwałością współtworzą najważniejsze wydarzenia kulturalne w naszym mieście, a bez nich nic nie wyglądałoby tak samo. Dzięki Agnieszce na Święto Róży możemy zachwycać się florystyką, a jej miłość do sztuki stoi niemalże za każdą scenografią naszych wydarzeń. Niezwykły talent, kreatywność i ciepło Agnieszki pozwalają jej dostrzec piękno w każdym drobiazgu i w każdym człowieku.

- R E K L A M A -

Krzysztof od samego początku dzieli się teatralną pasją ze wszystkimi uczestnikami swoich zajęć. Swoim profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół sprawia, że Ogólnopolska „Stacja Kutno” Festiwal Jeremiego Przybory zyskuje nowych fanów i coraz większe uznanie w branży muzycznej.

„Agnieszko! Krzysztofie! Cieszymy się, że możemy z Wami pracować – uczymy się od Was każdego dnia! Korzystamy z Waszego doświadczenia, którego nie skąpicie – tak samo jak swojej serdeczności i przyjaźni! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Waszego jubileuszu! Największe jeszcze przed nami! Już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych wyzwań!” – komentują przedstawiciele Kutnowskiego Domu Kultury.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: