reklama
reklama
reklama
reklama

Piękne jubileusze państwa Antczaków i Adamczyków. Świętowali Złote Gody! (ZDJĘCIA)

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie odbyły się dwie piękne uroczystości. Złote Gody, czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowały dwie pary.

- R E K L A M A -

Jubileusz obchodzili Państwo Grażyna i Józef Antczakowie oraz Barbara i Józef Adamczykowie. Prezydent Zbigniew Burzyński uhonorował Dostojnych Jubilatów Medalami Prezydenta RP oraz okolicznościowymi dyplomami. Po oficjalnej części jubileuszu nie brakowało wspólnych zdjęć czy życzeń od najbliższych.

Prezydent Burzyński w słowach skierowanych do czcigodnych Jubilatów pogratulował im wspólnie spędzonych lat, podczas których doświadczyli wiele radości i szczęścia, ale również i trosk. Ich wzajemny szacunek, cierpliwość i odpowiedzialność wychowały następne pokolenia.

- R E K L A M A -

„Ta wspaniała rocznica to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. Niech ten jubileusz i następne będą przykładem dla przyszłych pokoleń” – mówił do jubilatów prezydent Kutna Zbigniew Burzyński.

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli minimum 50 lat, mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie wniosek o przyznanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medalu za długoletnie pożycie małżeńskie. Następnie wnioski są przesyłane do urzędu wojewódzkiego, który po weryfikacji dokumentów przekazuje sprawę do Kancelarii Prezydenta RP. Procedura trwa od 4 do 6 miesięcy. Więcej informacji pod numerem tel. 24 254 28 84.

ZŁOTE GODY – ZOBACZ ZDJĘCIA:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: