reklama

Piękne jubileusze w Gminie Łanięta. Świętowali Złote i Diamentowe Gody – ZDJĘCIA

W dniu 12 października 2023r. w Gminie Łanięta świętowano jubileusze 50-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego. Jubilaci i ich rodziny na zaproszenie Wójta Gminy Łanięta Tomasza Szczęsnego spotkali się w świetlicy wiejskiej w Klonowcu Wielkim, aby świętować doniosłe wydarzenie.

- R E K L A M A -

― Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego organizowane w naszej Gminie należą do wydarzeń, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem. Diamentowe i Złote Gody to wydarzenia niezwykłe, jak niezwykłe są pary małżeńskie, które mam przyjemność gościć na dzisiejszej uroczystości ― mówił Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny.

50-lecie ― ZŁOTE GODY świętowali:

- R E K L A M A -

Urszula i Jerzy Barabasz,
Mirosława i Kazimierz Szwęccy,
Henryka i Marian Wolińscy.

60-lecie ― DIAMENTOWE GODY świętowali:

- R E K L A M A -

Marianna i Bogdan Staniszewski,
Halina i Kazimierz Tomczak.

Zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra założonej rodziny doceniony został przez najbliższych, a także przez władze gminne i państwowe. Dowodem tego było przyznanie przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej odznaczeń „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Wójt udekorował jubilatów medalami, wręczył listy gratulacyjne, kwiaty i prezenty

Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek

― Życzę Szanownym Jubilatom szczęścia, radości, zdrowia i miłości na kolejne lata ― dodawał Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny.

(Gmina Łanięta)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: