reklama

Piękny gest kutnowskiej policjantki. Przekazała zabawki dla potrzebujących dzieci [FOTO]

Bardzo miły gest funkcjonariuszki z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Dzielnicowa sierż. Patrycja Gzula zorganizowała zbiórkę zabawek dla dzieci z mieszkań wspomaganych w Kutnie. Dary już trafiły do potrzebujących dzieci.

- R E K L A M A -

Sierż. Patrycja Gzula, wykazała się bezinteresowną chęcią niesienia pomocy i postanowiła zrobić nie lada prezent dzieciom z okazji ich dzisiejszego święta. Zorganizowała akcję na portalu społecznościowym. Odezwało się dużo osób, w tym policjantów którzy przekazali zabawki i gry edukacyjne dla dzieci. Dzielnicowa zebrała cały radiowóz zabawek i zawiozła w ten wyjątkowy dzień dzieciom z tzw. mieszkań wspomaganych w Kutnie, które najbardziej potrzebują teraz wsparcia.

Jak powiedziała dzielnicowa – włączanie się w takiego typu akcje, dzięki którym policjanci mogą pomóc potrzebującym, jest dla mnie największą satysfakcją. Niech te małe zabawki wywołają duży uśmiech na twarzach dzieci. Życzymy wszystkim dzieciom dużo siły, wytrwałości, a przede wszystkim samych radosnych chwil.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: