Piękny jubileusz Pani Anieli. Świętowała 100. urodziny! [ZDJĘCIA]

Dziś 100. rocznicę urodzin obchodzi pani Aniela, mieszkanka Kutna. Z okazji tak wspaniałego jubileuszu najserdeczniejsze gratulacje, wyrazy wielkiego szacunku oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności czcigodnej Jubilatce przekazał prezydent Zbigniew Burzyński.

- R E K L A M A -

Pani Aniela urodziła się 1 lutego 1923 roku w miejscowości Ślemień (powiat żywiecki) w woj. śląskim. Już jako młodej osobie przyszło jej doświadczać trudnych czasów wojennych. Z okupowanej Polski została wywieziona do przymusowych robót w Niemczech. Uroczystość zaślubin z mężem Henrykiem odbyła się 10 marca 1947 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w miejscowości Stronie Śląskie. Tworzyli udany związek, pełen miłości i wzajemnego szacunku przez 34 lata. 

Jubilatka to bardzo ciepła, pogodna i troskliwa osoba. Z uwagi na bardzo dobrą pamięć często dzieląca się swoimi wspomnieniami z najbliższymi. Zawsze otoczona troskliwą opieką najpierw syna Zbigniewa, a obecnie wnucząt: Agnieszki, Małgorzaty i Pawła. Pani Aniela doczekała się trojga prawnucząt: Patrycji, Zofii i Wojciecha.

- R E K L A M A -

Serdecznie gratulujemy pani Anieli pięknego jubileuszu oraz życzymy wielu kolejnych lat w tak dobrym zdrowiu i samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

(UM Kutno)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: