Piękny jubileusz Państwa Kotkowskich. Świętowali Złote Gody! (ZDJĘCIA)

Piękny jubileusz Złotych Godów, czyli 50. rocznicy ślubu obchodzili dziś Państwo Gabriela i Ryszard Kotkowscy. Jubilatom medale przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę wręczyła Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska.

- R E K L A M A -

Państwo Gabriela i Ryszard Kotkowscy połączyli swoje życie wspólnym węzłem małżeńskim 50 lat temu, dokładnie 9 czerwca 1973 roku. Jak podkreślała Justyna Jasińska, Wójt Gminy Kutno, ten Złoty Jubileusz jest świadectwem, że małżonkowie dotrzymują słowa przysięgi, darząc się wzajemnym szacunkiem i uczuciem.

– Wasze wieloletnie wspólne życie jest potwierdzeniem, że rodzina jest fundamentalną wartością w życiu człowieka. Dzisiaj z dumą możecie stwierdzić, że dobrze wywiązaliście się ze swoich obowiązków wobec siebie, trwając przez tyle lat w przyjaźni, zaufaniu i lojalności małżeńskiej. Za Waszą miłość, przykład życia, łzy i uśmiech, za każdy siwy włos na Waszej skroni składam Wam Drodzy Jubilaci gratulacje. Niech ten szczególny dzień będzie okazją do miłych wspomnień – mówiła Justyna Jasińska, Wójt Gminy Kutno.

- R E K L A M A -

Państwo Kotkowscy po zawarciu związku małżeńskiego rozpoczęli wspólne życie pracując zawodowo – Pani Gabriela jako księgowa w firmach SHRO Gołębiew i Plantico, a Pan Ryszard jako ślusarz w firmach Kraj, Rolmasz i AMZ. W trakcie pracy i na emeryturze Pani Gabriela działa społecznie w spółdzielni mieszkaniowej. W czasie wolnym Państwo Kotkowscy oddają się swoim pasjom – Pani Gabriela czytaniu, oglądaniu filmów, gotowaniu i pracach działkowych, a Pan Ryszard hoduje gołębie, rozwiązuje krzyżówki, interesuje się sportem i pracuje na działce.

– Jesteście Państwo świadectwem, że rodzina jest najważniejsza, a Waszą nagrodą za wspólnie spędzone życie jest szczęście dzieci Agnieszki, Moniki i Rafała, uśmiech piątki wnucząt Hanny, Weroniki, Szymona, Witolda i Wojciecha oraz miłość, którą się dzielicie – podkreślała J. Jasińska.

- R E K L A M A -

Wójt Gminy Kutno wręczyła jubilatom specjalne medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Nie brakowało życzeń, gratulacji, lampki szampana oraz wspólnych zdjęć.

Zobacz zdjęcia z obchodów Złotych Godów:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: