Pierścionek zaręczynowy na walentynki? Poznaj pierścionki Auroria

Walentynki to święto miłości. Zaręczyny to przełomowy etap dla zakochanej pary- obietnica stałego związku, wspólnego życia jako przyszli małżonkowie. Nie ma lepszego terminu na zaręczyny niż Walentynki. Tego dnia wszystko sprzyja miłości – wszędzie są serduszka, kwiaty, a sklepy oferują różne prezenty na Dzień Zakochanych. Restauracje oferują promocje na walentynkowe kolacje i mają przygotowane specjalne potrawy dla zakochanych. Warto wykorzystać taką okazję i zadać ukochanej najważniejsze pytanie: czy zostaniesz moją żoną?

- R E K L A M A -

Jak zorganizować zaręczyny?

Podstawą oświadczyn będących niespodzianką dla ukochanej są: kwiaty i oczywiście pierścionek zaręczynowy. Najczęściej młodzi panowie wybierają jeden spośród dwóch najpopularniejszych scenariuszy tego wydarzenia – romantyczny wieczór we dwoje (może być SPA, wyjazd, czy kolacja w domu lub restauracji) lub zaręczyny w obecności rodziców obu stron. Tradycyjne zaręczyny (opcja z obecnością rodziców) to wyraz szacunku dla rodziny przyszłej żony. Przy obiedzie mężczyzna wstaje i prosi rodziców o „rękę” przyszłej panny młodej. Mamie narzeczonej wręcza kwiaty, a ojcu butelkę dobrego alkoholu. Następnie podchodzi do ukochanej, klęka przed nią i prosi, aby została jego żoną, pokazuje pierścionek i czeka na odpowiedź. Kiedy usłyszy tak, wkłada pierścionek na palec narzeczonej. W opcji prywatnej (we dwoje), mężczyzna organizuje scenerię wydarzenia, zaprasza ukochaną, pamięta o winie i świecach. Może siedzieć naprzeciwko wybranki lub uklęknąć. Pierścionki Auroria są tak wyjątkowe, jak kobiety, które je noszą.

Dni idealne na zaręczyny

Pierścionek zaręczynowy na Walentynki, to świetny pomysł na wejście w nowy etap życia. Wyznanie miłości, poproszenie ukochanej o rękę to zobowiązanie do budowania trwałego, pełnego miłości i szczęścia związku. Dzień Zakochanych to czas, w którym najwięcej par zaręcza się i rozpoczyna przygotowania do ślubu. Zanim dojdzie do tego wielkiego dnia, zakochany pan musi kupić damie swojego serca pierścionek zaręczynowy. Nie jest to proste, ale na szczęście oferta pierścionków Auroria jest różnorodna i dopasowana do zróżnicowanych gustów kobiet.

Sprawdź: Pierścionki zaręczynowe, które przeszły do historii

- R E K L A M A -

Kobiety kochają diamenty

Najtwardszym z naturalnie występujących na ziemi minerałów jest diament, który jest najczęściej wykorzystywanym kamieniem w ofercie pierścionków Auroria. Zalet diamentów nie sposób wymienić: lśni na palcu przez wiele lat, jest odporny na zarysowania i matowienie, symbolizuje siłę oraz trwałość związku i kochają je kobiety. Diament zapewnia trwałość biżuterii.

Pierścionek zaręczynowy powinien trafić w gust wybranki. Przed zakupem tego biżuteryjnego cudeńka, mężczyzna powinien obserwować, jaką biżuterię nosi jego przyszła żona i wybrać model w podobnym stylu. Za uniwersalne uchodzą pierścionki z niewielkim, centralnie osadzonym kamieniem. Rozmiary pierścionków zaczynają się od numeru 8, a kończą na 25. Bez problemu można kupić pierścionek Auroria w każdym rozmiarze.

Sprawdź ofertę pierścionków zaręczynowych na walentynki Auroria

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: