Pierwsze mieszkanie na wyciągnięcie ręki!

Sposób na poprawę zdolności kredytowej, tani kredyt bez wkładu własnego i spełnienie marzeń o pierwszym mieszkaniu? Według szacunków, beneficjenci nowego programu rządowego mogą liczyć na ponad 235 tys. zł dofinansowania.

- R E K L A M A -

“Pierwsze Mieszkanie” pozwala sfinalizować zakup mieszkania, jak sama nazwa mówi, osobom chcącym nabyć swoją pierwszą nieruchomość. Program działa od początku lipca 2023 roku. Korzystający z niego uczestnicy mogą uzyskać kredyt hipoteczny z dopłatą rządową na preferencyjnych zasadach, umożliwiających płacenie rekordowo niskich rat. Kwota rozłożona będzie na całą dekadę, a po ustaniu dopłat przewidywana rata powinna być niższa niż w kredycie standardowym.

Kto może otrzymać Bezpieczny Kredyt 2%?

W programie może wziąć udział każdy przed 45. rokiem życia, kto nie jest (oraz nigdy nie był) właścicielem żadnej nieruchomości, a także nie ma spółdzielczego prawa do lokalu.

- R E K L A M A -

– Symulacja spłaty kredytu mieszkaniowego może dziś przyprawić o zawrót głowy. Wysokość rat miesięcznych jest często poza zasięgiem, zwłaszcza dla osób, które są na początku ścieżki kariery zawodowej. Ten problem chcemy rozwiązać systemowo. Kredyt mieszkaniowy z prawem dopłaty do rat  kredytu to jedno z rozwiązań przygotowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii informuje minister Waldemar Buda.

Pomysł na inwestycję

Wysokość udzielonego kredytu w ramach “Pierwszego Mieszkania” będzie mogła wynosić maksymalnie 500 tys. zł, a w przypadku gospodarstwa domowego prowadzonego przez małżonków wspólnie lub gdy w jego skład wchodzi co najmniej jedno dziecko – do 600 tys. zł. Te liczby pokazują, że własne cztery ściany stają się coraz bardziej osiągalne

- R E K L A M A -

Szeroką ofertę dla klientów poszukujących swojego pierwszego lokum proponuje Planetbud Development. W ramach inwestycji Osiedle Słoneczny Łąkoszyn w Kutnie cieszącej się ogromnym zainteresowaniem osób ceniących sobie życie w centrum potrzeb, przygotowano mieszkania o powierzchni od 29 do 68 m2.

Mieszkanie z widokiem na Słoneczny Łąkoszyn

Osiedle wyróżnia doskonała lokalizacja, bliskość strefy ekonomicznej oraz sąsiedztwo infrastruktury handlowo-usługowej. Zapotrzebowanie na mieszkania w Łąkoszynie rośnie, dlatego już wkrótce w sprzedaży pojawi się III etap inwestycji. Aktualnie w ofercie mamy ostatnie mieszkania 3-pokojowe w ramach II etapu, które są gotowe do odbioru- tłumaczy Justyna Ciesielka z Planetbud Development. I dodaje:

Nasi klienci mogą skorzystać z usług dedykowanego doradcy kredytowego, którego celem jest wsparcie naszych przyszłych mieszkańców w wyborze najkorzystniejszej oferty finansowania oraz sprawnym przeprowadzeniu całego procesu związanego z Bezpiecznym Kredytem 2%. Zapraszamy do kontaktu biuro@slonecznylakoszyn.pl, pod nr tel. (+48) 666 988 988 oraz na stronę internetową inwestycji www.slonecznylakoszyn.pl. Pomożemy w zakresie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania i spełnimy niejedno marzenie o własnych czterech ścianach.

materiał powstał przy współpracy ze Słonecznym Łąkoszynem

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: