Pijany 20-latek driftował na parkingu. Stracił prawo jazdy

Urządzał drifty w środku nocy na jednym z parkingów w Żychlinie. Podczas kontroli drogowej okazało się, że jest nietrzeźwy. Kierujący 20-latek stracił prawo jazdy, a za swoje nocne wojaże odpowie przed Sądem.

- R E K L A M A -

3 sierpnia 2023 roku Żychlińscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem  kia ceed. 20-letni  mężczyzna w środku nocy o godzinie 0:40 driftował na jednym z parkingów sklepowych w Żychlinie, po czym wyjechał na ulice miasta. Tam został zatrzymany do kontroli drogowej przez żychlińskich policjantów. Jak się okazało, 20-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego miał w wydychanym powietrzu niespełna promil alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swój nieodpowiedzialny czyn odpowie przed Sądem.

Policja apeluje i przypomina!

- R E K L A M A -

Alkohol negatywnie działa na organizm człowieka. Tracimy zdolność koncentracji i poczucie rzeczywistości. Zdecydowanie wydłuża się zdolność oceny sytuacji i czas reakcji. Nigdy nie wolno wsiadać za kierownicę po alkoholu! Pijany kierowca to śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierowco włącz myślenie!

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: