reklama
reklama

Pijany kierowca rozbił 9 samochodów. Jechał, bo… brakło mu alkoholu!

Do policyjnego aresztu w Kutnie trafił 43-letni mężczyzna, który mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, spowodował 9 kolizji drogowych. Tłumaczył się, że chciał jechać do sklepu… po alkohol. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

- R E K L A M A -

W nocy z 13 na 14 grudnia 2017 roku około 22.30 dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie z miejscowości Żychlin o pijanym mężczyźnie, który rozbija na parkingu zaparkowane samochody. Od dalszej jazdy powstrzymali go mieszkańcy Żychlina, którzy usłyszeli huki dobiegające z parkingu i wybiegli przed blok dzwoniąc po policję.

Mundurowi, którzy natychmiast pojechali na miejsce zatrzymali wskazanego przez mieszkańców kierowcę hondy, którym okazał się 43-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że mężczyzna próbując wyjechać z parkingu uszkodził 9 zaparkowanych samochodów. Jak oświadczył jego celem podróży był sklep, w którym chciał kupić alkohol – mówi Edyta Machnik z KPP Kutno.

Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji drogowych

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: