reklama

Pijany kierowca spowodował wypadek pod Kutnem. Miał prawie 2 promile (ZDJĘCIA)

Do poważnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w poniedziałek w powiecie kutnowskim. Na miejsce wezwane zostały wszystkie służby ratunkowe. Okazało się, że sprawca zdarzenia był pijany.

- R E K L A M A -

O godzinie 22.08 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Siemienice w gminie Krzyżanów doszło do wypadku drogowego z udziałem quada. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z Kutna i Krzyżanowa, a także policję i zespół ratownictwa medycznego.

Jak wynika ze wstępnych informacji, ranny został mężczyzna, który podróżował quadem. Z niewyjaśnionych przyczyn pojazd przewrócił się w trakcie jazdy. Na razie nie wiadomo, jak poważnych obrażeń doznał kierowca.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

– Ze wstępnych ustaleń wynika, 46-letni mężczyzna z powiatu kutnowskiego poruszając się quadem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego quad przewrócił się. Dodatkowo mężczyzna prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał prawie 2 promile alkoholu. Z uwagi na odniesione obrażenia został zabrany do szpitala – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl komisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: