Piłkarski wehikuł czasu, czyli Kutnowianka zagrała z Czarnymi! (ZDJĘCIA)

W sobotę na boisku dawnej "Kutnowianki" odbył się wyjątkowy mecz i kibice mogli poczuć się jak w wehikule czasu. Gospodarze, czyli Kutnowianka, zmierzyli się bowiem z Czarnymi Kutno.

- poniżej dalsza część artykułu -

Choć oba kluby już niestety dawno zniknęły z piłkarskiej map naszego kraju, to nadal pozostają w sercach kibiców, działaczy i piłkarzy. Dowodem na to było właśnie sobotnie spotkanie, które zostało zorganizowane wspólnie przez OFC Kutno, Hufiec ZHP Kutno i Miłośników Sportu.

- poniżej dalsza część artykułu -

Na boisku zobaczyć można było wielu zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali barwcy Czarnych i Kutnowianki. Niektórzy z nich nadal grają w piłkę, choćby w Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej.

Wracając do boiskowych wydarzeń, Kutnowianka okazała się bardzo gościnna, bowiem Czarni wygrali aż 4-0! I choć był to jedynie mecz pokazowy, to piłkarze obu zespołów nie odkładali nóg i walczyli o każdy centymetr murawy.

- poniżej dalsza część artykułu -

Niewykluczone, że niebawem dojdzie do kolejnego, podobnego spotkania. A że warto je zorganizować pokazali kibice, którzy licznie przybyli na boisko „Kutnowianki”.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen