Pilna informacja o szczepieniach w Kutnie! Starosta przekazał wieści

Powiat Kutnowski otwiera jedyny w regionie masowy punkt szczepień. Wiadomo, kiedy ma ruszyć i gdzie będzie się znajdować. Informacje przed chwilą w mediach społecznościowych przekazał starosta Daniel Kowalik.

Chciałbym serdecznie podziękować właścicielom Przychodni DERMEX Sp. z o.o. za pomoc w zaszczepieniu mieszkańców Powiatu Kutnowskiego. Dzięki Państwa profesjonalizmowi oraz doświadczeniu uda nam się zabezpieczyć zdrowie i życie osób zagrożonych zachorowaniem na COVID-19 w naszym regionie – mówi starosta Daniel Kowalik.

- R E K L A M A -

Jednocześnie chciałbym zapewnić mieszkańców Powiatu, że punkt szczepień, który znajdować się będzie w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie, będzie miejscem gdzie w sposób bezpieczny otrzymają Państwo swoją dawkę szczepionki – dodaje Kowalik.

Masowy punkt szczepień będzie w stanie zaszczepić aż 2500 osób tygodniowo. Starosta zachęca także do rejestracji na szczepienia przez Internet oraz specjalny numer telefonu 989.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Kutnie, nad szczepieniami w powiecie kutnowskim będzie czuwać 5 zespołów, w tym: 13 pielęgniarek, 4 lekarzy, 2 ratowników medycznych, 2 fizjoterapeutów, 3 pracowników niemedycznych.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: