PILNE: Nie żyje 30-latek, zatrzymano policjantów. Prokuratura: „Dziś decyzje, co do zarzutów”

Prokuratura Okręgowa w Łodzi wyjaśnia okoliczności śmierci 30–letniego mężczyzny, którego zwłoki znalezione zostały w minioną sobotę w godzinach przedpołudniowych na terenie kompleksu leśnego w pobliżu Piątku. Zatrzymano dwie osoby – to policjanci!

Jak informuje Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, przeprowadzona sekcja wykazała, że prawdopodobną przyczyną śmierci 30–latka były rozległe obrażenia wewnętrzne, które mogły zostać spowodowane działaniem innych osób.

- R E K L A M A -

Do dyspozycji prokuratury zatrzymane zostały dwie osoby: mężczyzna w wieku lat 33 i 35–letnia kobieta – to funkcjonariusze policji, którzy w piątek w godzinach wieczornych przeprowadzali interwencję w mieszkaniu, w którym zamieszkiwał 30–latek z bratem i matką. Zgłoszenie dotyczyło przemocy domowej.

„Aktualnie trwają szczegółowe ustalenia mające na celu odtworzenie okoliczności w jakich doszło do powstania obrażeń, które doprowadziły do śmierci 30–latka. Weryfikujemy także, czy zatrzymane osoby mają zawiązek ze zdarzeniem. Dzisiaj jeszcze podjęte zostaną decyzje, co do ewentualnych zarzutów” – komentuje Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: