reklama
reklama

PILNE: Pierwszy zgon w związku z koronawirusem w naszym regionie

Tragiczne wieści przekazało Ministerstwo Zdrowia – odnotowano 134 nowych przypadków zakażenia koronawirusem oraz śmierć poniosło 7 kolejnych osób z COVID-19. Jeden z przypadków dotyczy naszego regionu.

– Z przykrością informujemy o pierwszym w województwie łódzkim zgonie, który był spowodowany zakażeniem koronawirusem. To 75-letnia kobieta. Jej stan od początku był ciężki. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka miała schorzenia współistniejące – informuje Dagmara Zalewska, rzecznik prasowy Wojewody Łódzkiego.

- R E K L A M A -

Komunikat Ministerstwa Zdrowia:

Mamy 134 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

- R E K L A M A -

Potwierdzone przypadki dotyczą: 68 osób z woj. mazowieckiego, 28 osób z woj. dolnośląskiego, 11 osób z woj. wielkopolskiego, 8 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 2 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego i 1 osoby z woj. lubelskiego.


Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci siedmiu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 75-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, 77-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 94-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 80-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu, 87-letnia kobieta ze szpitala w Puławach, 59-letnia kobieta i 61-letni mężczyzna ze szpitala w Radomiu. Wszyscy mieli choroby współistniejące.

- R E K L A M A -

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2554/43 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: