PILNE: Podczas akcji poszukiwawczej znaleziono zwłoki mężczyzny (ZDJĘCIA)

Służby ratunkowe prowadzące dziś od samego rana akcję poszukiwawczą w Żychlinie natrafiły na zwłoki mężczyzny. Na razie nie wiadomo, czy są to zwłoki zaginionego 65-latka.

- R E K L A M A -

W związku z prowadzonymi w dniu dzisiejszym na terenie Żychlina działaniami poszukiwawczymi około godz. 14.00 policjanci znaleźli ciało mężczyzny. Prowadzone są czynności w kierunku potwierdzenia tożsamości denata i czy jest to osoba przez nas poszukiwana. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora – powiedziała Panoramie podkom. Edyta Machnik z KPP Kutno.

Przypomnijmy, wczoraj ruszyły poszukiwania 65-letniego mężczyzny z Żychlina, który wyszedł z domu 30 czerwca i do tej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

- R E K L A M A -

Poszukiwania z udziałem psów i drona

Dziś od samego rana w akcję poszukiwawczą zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów i strażaków, a także psy tropiące i dron. Przeczesywali oni tereny przy Łąkowej, a także wzdłuż rzeki Słudwi.

Niestety, około godziny 14 w pobliżu mostu nad Słudwią znaleziono zwłoki mężczyzny. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do jego śmierci. Ustalać będą to teraz policjanci pod nadzorem prokuratora.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: