reklama
reklama

PILNE: Są kolejne zakażenia koronawirusem! Minister potwierdza, miasto podaje ważne numery

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło, że w Polsce pojawiły się kolejne cztery przypadki zakażenia koronawirusem. Wszyscy pacjenci są pod opieką medyczną.

- R E K L A M A -

– Zgodnie z procedurą służby sanitarno-epidemiologiczne będą docierać do wszystkich osób, z którymi zakażeni mieli kontakt. Wprowadzamy nowoczesne metody, takie jak telemedycyna, żeby pacjenci nie przychodzili do POZ. Apelujemy do pacjentów, którzy wracają z miejsc zagrożonych koronawirusem o monitorowanie swojego stanu zdrowia – mówił podczas konferencji prasowej Łukasz Szumowski, minister zdrowia.


Kutnowski magistrat apeluje do mieszkańców

Urząd Miasta Kutno w ostatnich dniach wydał komunikat do mieszkańców oraz podał numery telefonów, pod jakie należy dzwonić w sprawie podejrzenia zakażenia koronawirusem.

- R E K L A M A -

Kochani mieszkańcy Kutna, informujemy i przypominamy o podstawowych kwestiach związanych z zagrożeniem zarażenia koronawirusem oraz o sposobach postępowania w tych szczególnych chwilach. Zachowajcie to zdjęcie, stosujcie się do zaleceń! – można przeczytać na profilu kutnowskiego magistratu w mediach społecznościowych.


Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu gdzie występuje KORONAWIRUS i zaobserwowałeś u siebie objawy, takie jak: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddanych, to powiadom bezzwłocznie telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod nr tel 24 355 71 00

- R E K L A M A -

W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego – tel do najbliższego oddziału 887 877 690


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: