PILNE: W szpitalu w Kutnie zamkną kolejne oddziały? Od czwartku prawie 150 łóżek covidowych

- poniżej dalsza część artykułu -

Z OSTATNIEJ CHWILI: W najbliższych dniach w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym funkcjonować będzie blisko 150 łóżek covidowych. Oznacza to, że zamknięte zostaną prawdopodobnie kolejne oddziały w kutnowskiej lecznicy.

- poniżej dalsza część artykułu -

Właśnie trafiła na naszą skrzynkę mailową najnowsza decyzja wojewody łódzkiego. I w związku z tym postanowieniem (z 15 listopada) Kutnowski Szpital Samorządowy od czwartku 18 listopada (północ) do odwołania musi zapewnić dodatkowo kolejne łóżka covidowe – informuje Bartosz Serenda, zastępca dyrektora Kutnowskiego Szpitala Samorządowego ds. komunikacji i jakości

- poniżej dalsza część artykułu -

Od czwartku w Kutnie będzie 48 kolejnych łóżek obserwacyjno-zakaźnych (obecnie mamy 102 takie łóżka; na godz. 8:45 100 zajętych) oraz 4 kolejne łóżka intensywnej terapii (mamy 1 łóżko; na godz. 8:45 zajęte)

– Polecenie podlega natychmiastowemu wykonaniu. I podobnie jak wcześniej także i teraz łóżka powinny być skoncentrowane w jednym miejscu. Obecnie zastanawiamy się nad dyslokacją tych łóżek (trzeba liczyć się z tym, że będzie to kosztem funkcjonowania prawdopodobnie 2 oddziałów) – dodaje Serenda.

- poniżej dalsza część artykułu -

ZDJĘCIA I i II ODDZIAŁU CHORÓB WEWNĘTRZNYCH PRZED PRZEKSZTAŁCENIEM W ODDZIAŁY COVIDOWE:reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama