reklama
reklama

PILNE: Władze Kutna podjęły ważną decyzję dot. organizacji majówki

To już pewne! W tym roku nie będzie kutnowskiej majówki. Taką decyzję podjęły władze miasta w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Ważą się losy całego sezonu artystycznego.

- R E K L A M A -

Po wcześniejszym zakazie organizacji imprez masowych, zapytaliśmy w piątek UM Kutno o to, jak wygląda sytuacja dotycząca organizacji kutnowskiej majówki.

– W czwartek odbyła się telekonferencja z dyrektorami miejskich instytucji kultury, na której ustaliliśmy o definitywnym odwołaniu kutnowskiej majówki, a także wszystkich wydarzeń artystycznych do czerwca. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i skomplikowana. Przypominam, że takie wydarzenia jak majówka są programowane znacznie wcześniej, często pół roku wcześniej. Zobowiązania są już dawno zaciągnięte i teraz trwa rozwiązywanie umów – powiedział Panoramie Michał Adamski, naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta w UM Kutno.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, dziś (niedziela 22 marca) potwierdzono pierwsze 2 przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie kutnowskim. Pisaliśmy o tym tutaj:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: