PILNE: Wysadzili bankomat, policja poszukuje sprawców (FOTO/WIDEO)

Do niecodziennego zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w Żychlinie, gdzie nieznani sprawcy wysadzili bankomat! Na miejscu trwają policyjne czynności.

- poniżej dalsza część artykułu -

O incydencie służby otrzymały zgłoszenie około godziny 2.30. Na miejsce zadysponowano policję, a także straż pożarną.

- poniżej dalsza część artykułu -

Na miejsce zadysponowani zostali druhowie z OSP Żychlin. Działania polegały na oświetleniu terenu i pomocy policji, która podejmowała czynności. Akcja trwała do godziny 6:50 – powiedział Panoramie dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

Jak informują nas Czytelnicy, rzekomi sprawcy wysadzenia bankomatu mieli poruszać się samochodem na podkarpackich numerach rejestracyjnych. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia ich tożsamości. Na razie nie wiadomo, czy sprawcom udało się ukraść pieniądze.

- poniżej dalsza część artykułu -

Mogę potwierdzić, że doszło do takiego zdarzenia. Na miejscu czynności przeprowadzają policjanci – powiedziała nam krótko podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Ulica Narutowicza jest zablokowana.

- poniżej dalsza część artykułu -

Aktualizacja: Około godziny 8. na miejsce dotarli funkcjonariusze z Samodzielnego Pododziału Kontrterrotystycznego Policji w Łodzi, są także policjanci z oddziału minersko-pirotechnicznego.

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO Z MIEJSCA ZDARZENIA

Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen