PILNE: Zablokowana trasa na Łódź, zderzenie osobówki i ciężarówki (ZDJĘCIA)

Około godziny 7.00 doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. Droga jest zablokowana w kierunku na Łódź. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych.

Około godziny 6.30 do kutnowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na DW 702 w miejscowości Młogoszyn (gmina Krzyżanów). Z niewiadomych na tę chwilę przyczyn zderzyły się tam auto osobowe (na kutnowskich numerach rejestracyjnych) i samochód ciężarowy (na łódzkich numerach rejestracyjnych), w wyniku czego ciężarówka wypadła z drogi i wpadła do rowu. Ze wstępnych informacji wynika, że są osoby poszkodowane i udzielana jest im im pomoc medyczna.

Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami, ruch na tym odcinku drogi jest całkowicie zablokowany, policjanci z kutnowskiej drogówki kierują podróżujących na objazdy. Na miejscu działania prowadzi straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

AKTUALIZACJA:

— Policjanci ustalają okoliczności zderzenia się dwóch pojazdów, samochodu ciężarowego i osobowego citroena. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, zaś 29-letni kierowca samochodu osobowego z obrażeniami został zabrany do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana, policjanci kierują na objazdy – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl komisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Wkrótce więcej informacji.


Nie przegap: