Pilny komunikat ws. węgla w Kutnie. Rusza przyjmowanie wpłat

Miasto Kutno uruchamia sprzedaż obecnie dostępnego węgla typy „kostka”. Dziś miasto przetransportowało ze śląskiej kopalni 25 ton tego surowca jako pierwszą część zamówionego opału. Węgiel w ramach zakupu preferencyjnego będzie sprzedawany w cenie 2000 zł brutto.

- R E K L A M A -

– Wpłat można dokonywać w urzędzie miasta, ale tylko na zakup węgla typu „kostka„, który jest już dostępny na składzie opału przy ul. Konopnickiej 54. Wpłaty będą przyjmowane do wyczerpania puli przywiezionego węgla.  Jeśli będzie inny sortyment czy dodatkowe ilości węgla również niezwłocznie Państwa poinformujemy i na bieżąco będziemy przyjmowali wpłaty od mieszkańców – informuje biuro prasowe.

Z pozytywnie zweryfikowanym przez MOPS w Kutnie wnioskiem w pierwszej kolejności należy udać się do Wydziału Finansów i Budżetu Urzędu Miasta Kutna do pokoju 138 w godz. 7.30 – 14.15, gdzie mieszkańcy uzyskają wszelkie niezbędne informacje i zaświadczenia uprawniające do odbioru surowca we wskazanym składzie opału.

- R E K L A M A -

Mieszkaniec może skorzystać z odpłatnego transportu oferowanego przez współpracujący z miastem skład opału lub odebrać węgiel we własnym zakresie. Środek transportu musi być przystosowany do załadunku ładowarką mechaniczną. Jednorazowo można odebrać nie mniej niż 500 kg węgla kamiennego.

AKTUALIZACJA:

- R E K L A M A -

— Mamy potwierdzenie odbioru kolejnych transzy węgla kamiennego z kopalni „Jankowice” w Rybniku w związku z tym do Kutna dotrą kolejne dostawy opału dla mieszkańców. O sytuacji będziemy informowali na bieżąco — informuje biuro prasowe UM Kutno.

Źródło: UM Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: