reklama

Piotr Kucharski z OSP Bedlno najlepszym strażakiem? Trwa głosowanie

Trwa plebiscyt „Strażak Roku” województwa łódzkiego. Udział w nim bierze między innymi Piotr Kucharski z OSP Bedlno, który obecnie prowadzi w klasyfikacji dotyczącej powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Piotr Kucharski jest 38-letnim mieszkańcem miejscowości Bedlno, w OSP Bedlno jest od 14 roku życia. Naczelnikiem został w 2015 roku.

W tym samym roku jednostka OSP Bedlno pozyskała z Orlenu 2000 zł na agregat prądotwórczy i z Nadleśnictwa 2000 zł na pompę do wody brudnej. Rok później pozyskano z Orlenu 1000 zł na dwa komplety kombinezonów ochronnych do usuwania owadów błonkoskrzydłych. W 2017 roku OSP Bedlno „wzbogaciła się” o latarki o wartości 1000 zł – sponsorem tej inwestycji było Nadleśnictwo. Również w tym roku zorganizowano kurs pierwszej pomocy dla młodzieży z gminnych jednostek OSP. W 2018 roku przeprowadzono lokalną zbiórkę, z której pieniądze zainwestowano w system selektywnego alarmowania. W tym samym roku przeprowadzono zbiórkę i zakup busa VW t4 z przeznaczeniem na drogowe ratownictwo. Z kolei w tym roku pozyskano fundusze na zakup defibrylatora AED dla lokalnej społeczności. Również w tym roku OSP Bedlno jest współorganizatorem Ogólnopolskiego Przeglądu Kapel Ludowych.

- R E K L A M A -

Prywatnie Piotrek jest osobą skromną i komunikatywną. Jego zdaniem OSP Bedlno rozwija się dzięki wszystkim Ochotnikom-Strażakom, a szczególne podziękowania kieruje do wiceprezesa OSP Bedlno Krzysztofa Kardynalskiego, z którym ściśle współpracują, aby jednostka OSP Bedlno spełniała swoje statutowe zadania.

KLIKNIJ, ABY ODDAĆ GŁOS NA PIOTRA KUCHARSKIEGO

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: