reklama
reklama

Piotr Łaszewski komentuje wynik Komitetu Obywatelskiego.PL

Komitet Obywatelski.PL wprowadził czterech radnych do Rady Powiatu Kutnowskiego. Piotr Łaszewski „jedynka” na kutnowskiej liście, komentuje wyborczy wynik i podkreśla, że jego komitet jako jedyny w składzie Rady Powiatu Kutnowskiego nie jest stworzony przez partię polityczną.

- R E K L A M A -

― Dziękujemy wszystkim za wiosenny spacer z nami 7 kwietnia. Zdobyliśmy 6657 głosów, co dało nam 4 mandaty w Radzie Powiatu Kutnowskiego. Jako jedyni przedstawiciele komitetu niestworzonego przez partię polityczną obiecujemy w pracy na rzecz rozwoju Powiatu Kutnowskiego, tam gdzie trzeba wspierać i tam, gdzie trzeba pilnować ― komentuje Piotr Łaszewski, który był „jedynką” Komitetu Obywatelskiego.PL.

Przypomnijmy, większość w Radzie Powiatu Kutnowskiego zdobyło Prawo i Sprawiedliwość (Daniel Kowalik, Jolanta Pietrusiak, Małgorzata Stępniewska, Ryszard Olesiński, Tomasz Walczewski, Andrzej Szarwas, Marek Drabik, Agnieszka Janus, Magdalena Krupińska-Kotulska, Justyna Karpiak, Marek Kubasiński, Anna Konwerska) , które zdobyło 12 mandatów. Po czterech radnych dostało się z list wspomnianego Komitetu Obywatelskiego.PL (Edyta Ledzion, Emilia Paryż, Jacek Sikora i Piotr Łaszewski) i Koalicji Obywatelskiej (Artur Gierula, Paweł Ślęzak, Mirosław Ziółkowski, Marta Gajewicz), a jednego radnego do rady wprowadziła Trzecia Droga.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: