reklama
reklama
reklama
reklama

PiS odkryło wyborcze karty. Ewa Rzymkowska kandydatką na prezydenta Kutna – ZDJĘCIA

Prawo i Sprawiedliwość odkryło wyborcze karty! Zaprezentowano kandydatkę na prezydenta Kutno – Ewę Rzymkowską, a także kandydatów do Rady Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Podczas konferencji prasowej poza Ewą Rzymkowską, jako kandydatkę na prezydenta Kutna, zaprezentowano także „jedynki” oraz pozostałych kandydatów w okręgach. W okręgu nr 1 „jedynką” będzie Rafał Jóźwiak, w okręgu nr 2 będzie to Robert Stępniewski, w okręgu nr 3 Ewa Rzymkowska, a w okręgu nr 4 Bartosz Czechowski.

„Zanim zaczniemy przedstawiać kandydatów do rady miasta, jeszcze słowo odnośnie kandydata na prezydenta Kutna. Nie ma tutaj zaskoczenia i tym kandydatem będzie moja skromna osoba. Taka została decyzja podjęta przez Prawo i Sprawiedliwość, za co serdecznie dziękuję władzom PiS. Mnie już Państwo zapewne znają. Jeśli ktoś by chciał kilka słów o mnie, to obecnie jestem wiceprzewodniczącą Rady Miasta Kutno. Jestem doktorem nauk prawnych, zawodowo zajmuję się wykładami na uczelni. Jestem nauczycielem akademickim. Interesuję się przede wszystkim polityką, pomocą zwierzętom i osobom słabszym” – mówiła Ewa Rzymkowska, kandydatka na prezydenta Kutna.

- R E K L A M A -

„W zasadzie pięć ostatnich lat było skupionych może nie tyle na formalnych sprawach związanych z pracą w Radzie Miasta, bo to jest nasz obowiązek, ale poza tą radą także bardzo prężnie działaliśmy, robiliśmy mnóstwo akcji społecznych. Wszyscy radni, cała ósemka bardzo mocno włączała się w te działania, za co wszystkim bardzo dziękuję” – dodawała Rzymkowska.

Później „jedynki” w poszczególnych okręgach zaprezentowały kandydatów do Rady Miasta Kutno:

- R E K L A M A -

Okręg nr 1
1. Rafał Jóźwiak,
2. Krystyna Tomczak,
3. Ignacy Rybarski,
4. Magdalena Szczepańska,
5. Monika Pietraszewska,
6. Elżbieta Piątkowska,
7. Henryk Wojtan;

Okręg nr 2
1. Robert Stępniewski,
2. Arkadiusz Olesiński,
3. Aneta Siedlecka,
4. Mieczysław Czapiewski,
5. Anna Szymańska,
6. Mateusz Podorski,
7. Anna Kubiak;

Okręg nr 3
1. Ewa Rzymkowska,
2. Michał Łucki,
3. Jolanta Bujalska-Kowalczyk,
4. Artur Peda,
5. Damian Wojciechowski,
6. Zbigniew Galus,
7. Paulina Tomaszewska;

Okręg nr 4
1. Bartosz Czechowski,
2. Janusz Kołodziejski,
3. Anna Janczewska,
4. Iwona Podgórska,
5. Barbara Płaczkowska,
6. Marek Kowalski,
7. Michał Skupniewicz,
8. Piotr Lubowicki;

„Jak widzicie, wachlarz osób jest niesamowity. Są to osoby silne, różne. Różnimy się wiekiem, różnimy się wykształceniem. Różnimy się tym, co wykonujemy na co dzień, ale różnimy się też swoimi pasjami. Niemniej jednak wszyscy stanowimy drużynę. Bardzo będziemy się wspierać. U nas nie ma konkurencji, będzie tylko wspólne działanie. Mamy konkretny program. Jestem dumna, że mogę przewodniczyć tak niezwykłej drużynie, tak niezwykłym ludziom, dla których liczy się Kutno” – mówiła E. Rzymkowska.

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości z Kutna poinformowali, że wkrótce odbędzie się seria konferencji prasowych dotyczących programu wyborczego dla konkretnych okręgów i całego miasta.

Zobacz zdjęcia z konferencji prasowej PiS:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: