Planujesz urlop na Pomorzu? Przyda ci się samochód!

Kwestie związane z transportem mają kluczowe znaczenie przy organizacji urlopu. Planując wyjazd na Pomorze, warto pomyśleć o wynajęciu samochodu. W jaki sposób to zrobić i o czym pamiętać?

- R E K L A M A -

Samochód na urlop – wygodnie i praktycznie

Usługa krótkoterminowego najmu aut adresowana do osób prywatnych ma ten plus, że nie trzeba być właścicielem samochodu, aby z niego korzystać. Takie udogodnienie doceni każdy, kto wybiera się na Pomorze w celach turystycznych. Samochód pozostający do indywidualnej dyspozycji jest wygodnym środkiem transportu pozwalającym na swobodne planowanie urlopu bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej czy usług innych przewoźników. Różnorodna oferta wypożyczalni umożliwia znalezienie auta, które najlepiej sprawdzi się w konkretnym przypadku.

- R E K L A M A -

Samochód na urlop – jak go wynająć?

Zaletą krótkoterminowego najmu samochodów są uproszczone formalności, które można załatwić przez internet. Elektroniczny system rezerwacji online dostępny na stronie wypożyczalni iPanek to sposób na szybkie wynajęcie samochodu. Należy ustalić daty i godziny odbioru oraz zwrotu auta, podać swoje dane i określić metodę płatności. Po samochód trzeba się zgłosić określonego dnia w wybranym miejscu, np. w Świnoujściu. Wynajem aut można zakończyć w innym mieście, zwracając pojazd w punkcie obsługiwanym przez daną wypożyczalnię. Firmy wynajmujące auta proponują klientom dodatki w postaci np. uwzględnienia w umowie drugiego kierowcy czy wypożyczenia fotelika dla dziecka. Planując urlop na Pomorzu, warto dowiedzieć się, czy wynajętym samochodem da się pojechać za granicę, np. do Niemiec.

- R E K L A M A -

Samochód na urlop – o czym musi pamiętać kierowca?

Podstawowym warunkiem, jaki musi spełniać każda osoba wynajmująca samochód, jest posiadanie ważnego prawa jazdy. W wielu przypadkach wymagany jest również ukończony 21. rok życia.  Przed zawarciem umowy z wypożyczalnią należy zapoznać się z jej regulaminem z naciskiem na zapisy dotyczące m.in. tankowania, limitu kilometrów czy rezygnacji z najmu.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: