Plisy jako stylowa dekoracja okienna?


Żaluzje już dawno zostały wyparte przez rolety, podobnie zresztą jak zasłony i coraz częściej też firany. Obecnie nie trzeba nawet wiercić żadnych otworów w ścianie, ale z łatwością zamocować roletę w sposób bezinwazyjny. Może ona przylegać bezpośrednio do ramy okiennej, przez co nie rzuca się w oczy, zajmuje niewiele miejsca i daje pełne poczucie intymności. Nie ma mowy o przenikaniu jakichkolwiek smug światła ani o niechcianych spojrzeniach obcych ludzi z zewnątrz. Wszystko to mogą zapewnić nam rolety plisowane.


Efektowna i praktyczna dekoracja okienna w postaci rolet plisowanych


Na każdym oknie mile widziane będą rolety plisowane, które posiadają wysokie walory użytkowe i estetyczne. Mówimy tutaj o nowoczesnych rozwiązaniach, zapewniających najwyższy komfort użytkowania. Plisy cieszą się ogromną popularnością, są hitem aranżacyjnym od dłuższego już czasu. Stanowią świetną alternatywę dla klasycznych rolet. Można po nie śmiało sięgać niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia i wymiarów okna. Odnajdą się w salonie, sypialni, łazience, kuchni i na korytarzu. Dopasujemy je nie tylko do standardowych okien, ale też do tych o nietypowych kształtach, czyli trójkątnych, owalnych lub trapezowych. Rolety plisowane dają ogromne możliwości aranżacyjne, dostępne są w wielu kolorach. Tworzą je zakładki z materiału, które po podciągnięciu przypominają harmonijkę. Prezentują się rewelacyjnie zarówno we wnętrzach, jak i od zewnątrz.


Ze względu na szeroki wachlarz wyboru rolety plisowane mogą mieć różne kolory i wzory, być wykonane z wielorakich materiałów. Dopasujemy je do każdej aranżacji wnętrza. Odnajdą się w pomieszczeniach urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Plisy nie tylko zdobią wnętrze, ale też chronią przed promieniowaniem słonecznym. Przy ich wyborze należy wobec tego zwrócić uwagę na stopień przepuszczalności światła tkaniny. Do dyspozycji są te transparentne, półprzezroczyste i zaciemniające. Rolety wyróżniają się na tle tych zwykłym możliwością zasłonięcia tylko wybranej części okna. Są łatwe do utrzymania w czystości, wygodne w obsłudze, proste w montażu.

Artykuł powstał we współpracy z https://sklep.roletypremium.plPrzeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama

reklama