Płytki ceramiczne modne inspiracje

Oferta firm, w których możemy kupić płytki ceramiczne jest naprawdę bogata. Podczas planowania remontów wiele osób szuka inspiracji, dzięki którym ich wnętrze nabierze charakteru i klasy. W jaki sposób można wykorzystać płytki ceramiczne, aby nasze wnętrze było modne?

Imitacja

Ciekawym i oryginalnym stylem jest łączenie nowoczesnego i eleganckiego wystroju pomieszczenia z płytkami, które wyglądem imitują np. stare dywany. To niezwykle oryginalny sposób na stworzenie wyjątkowej aranżacji. Płytki aparici carpet vestige natural stworzone są właśnie w tym stylu – na wzór starodawnego dywanu. Dodatkowo warto zaznaczyć, że płytki te charakteryzują się wysoką klasą antypoślizgowości, więc można ich użyć w łazience.

Elementy natury

Wprowadzanie elementów natury do wnętrz nadal jest popularne oraz modne. Ciekawym wyborem jest zdecydowanie się na płytki ceramiczne, w kolorach brązowych, oliwkowych lub drewnopodobnych. Płytki w tych odcieniach można połączyć z praktycznie każdym stylem mebli lub kolorem ścian. Możemy je wykorzystać do pokrycia podłóg, ścian lub użyć ich do wykończenia tylko niektórych elementów takich jak np. schody.

Płytki inspirowane marmurem

Jeżeli zależy nam, aby nasze wnętrze stało się luksusowe oraz nowoczesne, to warto postawić na płytki ceramiczne przypominające marmur. W ofertach firm dostępny jest ogromny wybór tego rodzaju płytek w wielu kolorach, strukturach i rozmiarach. Zapewni nam to możliwość połączenia ich z praktycznie każdym kolorem ścian czy mebli. Płytki inspirowane marmurem można łączyć z naturalnym drewnem, złotem, czernią lub z bardziej wyrazistymi kolorami.

Oferta firmy Eurolazienki

Jeżeli planujemy zakup płytek do swojego wnętrza, to warto skorzystać z oferty firmy Eurołazienki. W swoim asortymencie posiadamy płytki wykonane z różnego rodzaju materiałów wyłącznie od sprawdzonych producentów. Oferujemy płytki o różnych kolorach, strukturach oraz w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie model spełniający jego oczekiwania.

Materiał partnera

Nie przegap: