Płytki ceramiczne modne inspiracje

Oferta firm, w których możemy kupić płytki ceramiczne jest naprawdę bogata. Podczas planowania remontów wiele osób szuka inspiracji, dzięki którym ich wnętrze nabierze charakteru i klasy. W jaki sposób można wykorzystać płytki ceramiczne, aby nasze wnętrze było modne?

- R E K L A M A -

Imitacja

Ciekawym i oryginalnym stylem jest łączenie nowoczesnego i eleganckiego wystroju pomieszczenia z płytkami, które wyglądem imitują np. stare dywany. To niezwykle oryginalny sposób na stworzenie wyjątkowej aranżacji. Płytki aparici carpet vestige natural stworzone są właśnie w tym stylu – na wzór starodawnego dywanu. Dodatkowo warto zaznaczyć, że płytki te charakteryzują się wysoką klasą antypoślizgowości, więc można ich użyć w łazience.

Elementy natury

Wprowadzanie elementów natury do wnętrz nadal jest popularne oraz modne. Ciekawym wyborem jest zdecydowanie się na płytki ceramiczne, w kolorach brązowych, oliwkowych lub drewnopodobnych. Płytki w tych odcieniach można połączyć z praktycznie każdym stylem mebli lub kolorem ścian. Możemy je wykorzystać do pokrycia podłóg, ścian lub użyć ich do wykończenia tylko niektórych elementów takich jak np. schody.

- R E K L A M A -

Płytki inspirowane marmurem

Jeżeli zależy nam, aby nasze wnętrze stało się luksusowe oraz nowoczesne, to warto postawić na płytki ceramiczne przypominające marmur. W ofertach firm dostępny jest ogromny wybór tego rodzaju płytek w wielu kolorach, strukturach i rozmiarach. Zapewni nam to możliwość połączenia ich z praktycznie każdym kolorem ścian czy mebli. Płytki inspirowane marmurem można łączyć z naturalnym drewnem, złotem, czernią lub z bardziej wyrazistymi kolorami.

Oferta firmy Eurolazienki

Jeżeli planujemy zakup płytek do swojego wnętrza, to warto skorzystać z oferty firmy Eurołazienki. W swoim asortymencie posiadamy płytki wykonane z różnego rodzaju materiałów wyłącznie od sprawdzonych producentów. Oferujemy płytki o różnych kolorach, strukturach oraz w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie model spełniający jego oczekiwania.

- R E K L A M A -

Materiał partnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: