Po czym poznać dobrego blacharza?

Blacharz to specjalista poszukiwany przez wielu klientów. Osoba pracująca na tym stanowisku powinna mieć doświadczenie i zmysł artystyczny połączony z doskonałą techniką. Prawdziwi specjaliści kompleksowo wykonują usługi blacharskie na najwyższym poziomie. Jak ich rozpoznać?

- R E K L A M A -

Czym zajmuje się blacharz?

Blacharze samochodowi to specjaliści, którzy potrafią wykonać szereg prac związanych z naprawami blacharskimi nadwozia oraz podwozia pojazdu. Zajmują się wytwarzaniem lub regenerowaniem części samochodu wykonanych z blachy lub tworzyw sztucznych. W zakres ich obowiązków wchodzić może także montaż takich części, jeżeli ich regeneracja nie jest możliwa. Nasi blacharze wykorzystują profesjonalne narzędzia mechaniczne, jak i ręczne, by każda z napraw wykonana była z należytą starannością. Korzystają z dokumentacji i rysunków technicznych producenta, by dobierane, oczyszczane i trasowane blachy spełniały najwyższe standardy.

Remont podwozia samochodów

Podwozie pojazdu, choć na co dzień niewidoczne, jest niezwykle istotne we właściwym funkcjonowaniu. Jego remont może obejmować usuwanie ognisk korozji, wymianę elementów uszkodzonych, takich jak progi, zderzaki czy nadkola, elementów układu wydechowego albo reperowanie dostępnymi sposobami. Należy dokładnie dociąć blachy, odpowiednio je ukształtować i skutecznie mocować. W zakres remontu podwozia wchodzić może także jego oczyszczanie i dokładna konserwacja profesjonalnymi środkami.

- R E K L A M A -

Nadwozie samochodu w rękach blacharza

Dobry blacharz powinien doskonale znać samochody, których naprawy wykonuje. Dzięki ich dokumentacji potrafi wykonać naprawy blacharskie karoserii pojazdów bez względu na ich przyczynę. Wybija mniejsze wgniecenia, naprawia elementy ulegające korozji, radzi sobie także z większymi naprawami po kolizjach. Na podstawie wieloletnich doświadczeń trafnie potrafi oszacować stan blach i wskazać właściwe rozwiązania w ich naprawie bądź wymianie. Po naprawie blacharskiej oraz skorzystaniu z usług lakierniczych Twój samochód może wyglądać jak nowy.materiał partnera
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: