Wiadomości KutnoNa sygnalePod Kutnem auto wpadło do rowu. Kierowca był po używkach i poszukiwała go policja

Pod Kutnem auto wpadło do rowu. Kierowca był po używkach i poszukiwała go policja [ZDJĘCIA]

Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w niedzielę na DK60 w naszym powiecie. Zatrzymany został kierowca, który był poszukiwany przez policję, a na dodatek był pod wpływem środków odurzających i miał zakaz prowadzenia samochodu.

W niedzielę 22 maja 2022 roku późnym popołudniem do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że na DK60 w miejscowości Strzelce doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego, który wpadł do rowu.

- Reklama -

Wewnątrz samochodu nikogo nie było i okazało się, że kierowca oddalił się nieznacznie z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, miał ku temu kilka „powodów”.

- Reklama -

Jak relacjonują policjanci, 29–letni mężczyzna dziwnie się zachowywał i po wykonaniu testów, okazało się że jest pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo posiadał zakaz prowadzenia pojazdów i… był poszukiwany przez policję z Gostynina.

Na miejscu poza policjantami, którzy wyjaśniali okoliczności kolizji i zatrzymali kierowcę, działało także Ratownictwo Drogowe BFC. Na czas wyciągania pojazdu z rowu, ruch na DK60 był częściowo utrudniony.- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: