Pod Kutnem motorowerzysta wjechał w osobówkę. Był kompletnie pijany (ZDJĘCIA)

Dziś w jednej z podkutnowskich miejscowości doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu i motoroweru. Jak się okazało, kierowca jednośladu był kompletnie pijany.

- R E K L A M A -

Przed godziną 17.00 do kutnowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w okolicy miejscowości Strzegocin. Ze wstępnych informacji wynikało, że doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motoroweru.

„Około godziny 16:30 50-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego spowodował zdarzenie drogowe jadąc na motorowerze. Policjanci kutnowskiej drogówki ustalili, że kierujący motorowerem podczas manewru omijania pieszych idących poboczem drogi, zjechał na przeciwległy pas drogi, w wyniku czego doszło do zderzenia z samochodem osobowym marki Opel. Jak się okazało 50-latek był nietrzeźwy i miał przeszło 2 promile alkoholu. Został zabrany do szpitala w Kutnie, jego życie nie jest zagrożone. 36-letni kierujący oplem był trzeźwy” – mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Droga pomiędzy Strzegocinem a Nową Wsią przez pewien czas była zablokowana.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: