reklama

Podwórka zalane, rwący strumień na drodze – problem z zalaniami na Zielnej. Interweniują strażacy [ZDJĘCIA]

Dzisiejsza ulewa mocno dała się we znaki mieszkańcom ulicy Zielnej w Kutnie. Podwórka znalazły się pod wodą, a ulica zamieniła się w rwący potok. Na miejscu działania prowadzą straży z PSP i OSP.

- R E K L A M A -

W ostatnich dniach Kutno i powiat kutnowski nie zostały oszczędzone przez żywioł i nawalne opady deszczu wyrządziły sporo szkód. W weekend informowaliśmy o zalanych ulicach – w tym obwodnicy Kutno, po której niektórzy pływali… pontonem. Dziś znów mocniej popadało i problem z podtopieniami powrócił.

Bardzo mocno ulewę odczuli mieszkańcy ulicy Zielnej. Sytuacja jest tam poważna i ulica zamieniła się w potok. Woda stoi od mniej więcej trzech godzin i stan wcale się nie poprawił. Na miejsce wezwani zostali strażacy i obecnie działania prowadzą tam zastępy z OSP Komadzyn i PSP Kutno.

- R E K L A M A -

Mieszkańcy podejrzewają, że problem jest związany z zasypanymi rowami melioracyjnymi w okolicy. Zamierzają w tej sprawie interweniować w Wodach Polskich. O tym, czy patowa sytuacja zostanie rozwiązana będziemy jeszcze interweniować.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: