reklama
reklama
reklama
reklama

Podział punktów przy Kościuszki, KS zremisował ze Startem – ZDJĘCIA

W spotkaniu 18. kolejki inaugurującym rundę wiosenną w IV lidze łódzkiej KS Kutno na własnym boisku zremisował 1-1 ze Startem Brzeziny. Jedyną bramkę dla kutnian zdobył Bartosz Bujalski.

- R E K L A M A -

Wynik spotkania w 25. minucie otworzył Bartosz Bujalski, który wykorzystał rzut karny. Radość gospodarzy z objęcia prowadzenia nie trwała jednak zbyt długo, bowiem dziesięć minut później Lubczyński ze Startu zdobył gola na 1-1 bezpośrednio z rzutu wolnego.

Po zmianie stron oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji do strzelenia zwycięskiej bramki, ale ani KS ani Start ostatecznie nie znalazł sposobu na golkipera rywala i mecz zakończył się podziałem punktów.

- R E K L A M A -

Po 18. kolejkach KS ma na swoim koncie 23 punkty i zajmuje 13. miejsce w tabeli. Za tydzień 23 marca o 15:00 kutnianie zmierzą się w Zgierzu z tamtejszym Borutą (16 punktów – trzecie miejsce od końca w tabeli)

KS Kutno 1-1 Start Brzeziny
Bujalski 25 – Lubczyński 35

- R E K L A M A -

KS Kutno: Sokołowicz – Florczak, Głowiński, Dąbrowski, Nikołaj, Kacela, Bujalski (60. Felczak), Ramel (81. Wiśniewski), Frątczak (82. Kułakowski), Gibulski (88. Gontarek), Kasperkiewicz;

fot. Ania Krawczyk
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: