Podziękowania dla kutnowskich policjantów. „Zapobiegli rozprzestrzenieniu się pożaru”

Do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie wpłynęły podziękowania od mieszkańca Kutna za profesjonalne i skuteczne działania policjantów, które zapobiegły pożarowi. Dzięki ich sprawnej i szybkiej reakcji nie doszło do pożaru.

- R E K L A M A -

Cała sytuacja miała miejsce w sobotnią noc 2 września. Po godzinie 2 w nocy policjanci w składzie st. post. Damian Anielak i st. post. Adrian Kapusta otrzymali zgłoszenie, że przy jednym z budynków mieszkalnych w Kutnie widać duże zadymienie. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się na miejsce.

– Widząc ogień przy składzie drewna w jednym z budynków gospodarczych od razu rozpoczęli jego ugaszanie. Zapobiegli tym samym rozprzestrzenieniu się ognia, a co za tym idzie uchronili właściciela przed dużymi stratami. Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie zostały przekazane podziękowania dla czujnych policjantów od właściciela posesji – mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Dziękujemy za słowa uznania dla naszych funkcjonariuszy. Jesteśmy dumni, że kutnowscy policjanci kierują się dewizą „Pomagamy i chronimy”.

(KPP Kutno)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: