reklama

Pogoda im niestraszna! 275 wolontariuszy WOŚP kwestuje na ulicach Kutna! [ZDJĘCIA]

Padający śnieg i mroźna aura nie są straszne kutnowskim wolontariuszom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy od samego rana pojawili się na ulicach Miasta Róż.

- R E K L A M A -

Jak informuje Izabella Filipowicz-Stępniak, dyrygentka kutnowskiej Orkiestry, od samego rana z Kutnowskiego Domu Kultury z puszkami ruszyło 275 wolontariuszy.

Na ulicach spotkać można dzieci, młodzież, dorośli i całe rodziny z charakterystycznymi puszkami i czerwonymi serduszkami. Kutnianie dzielnie stawiają czoła niesprzyjającym warunkom atmosferycznym i jeszcze przez wiele godzin będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie.

- R E K L A M A -

Wczoraj odbyło się kilka wydarzeń towarzyszących WOŚP w Kutnie, a dziś atrakcje 31. finału Orkiestry. W programie są między innymi MotoOrkiestra (od 10.00 – Plac Piłsudskiego), Kutnowska Sztafeta Serc (od 12.00 – Stadion MOSiR), Miasteczko Harcerskie (od 10.00 – KDK), koncerty Priests of Vibes, Xedom, Stopersi (od 16.00 – CTMiT), pokaz ognia (19.40 – Plac Wolności) i Światełko do Nieba (20.00 – Plac Wolności).

Tradycyjnie, jak co roku, gazeta i portal PanoramaKutna.pl są patronami medialnymi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie.

- R E K L A M A -

Sprawdź pełny program 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: