Pogoda nie popsuła „Dni Krośniewic”. Koncert Mezo i wiele innych atrakcji – ZDJĘCIA/WIDEO

Trwają „Dni Krośniewic” i przewidziano atrakcje na aż dwa dni. Dziś przed krośniewicką publicznością wystąpił między innymi znany raper, Mezo.

- R E K L A M A -

Jako, że dziś 1 czerwca czyli Dzień Dziecka, burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman symbolicznie przekazała milusińskim klucze do bram miasta. Mimo kapryśnej pogody i padającego deszczu, wszyscy którzy pojawili się na terenach przy GCKSiR nie mogli narzekać na nudę.Dla milusińskich przygotowano miasteczko dmuchańców, były też różne kramy.

Nie zabrakło występów – największymi gwiazdami byli Mezo oraz Nowator (początek koncertu o 21:00). Wystąpowały także Krośniewicka Orkiestra Dęta, nie zabrakło również „Krośniewickiej”, którą zaśpiewali wszyscy uczestnicy wydarzenia.

- R E K L A M A -

Jutro drugi dzień „Dni Krośniewic”. Przewidziano kontynuację biegu KROŚNIEWICE STARYPARK RUN. Jego ideą jest wspólna sportowa zabawa i promocja starego parku jako dobrego miejsca rekreacji i wypoczynku i dla wszystkich mieszkańców. Tu nie ma wygranych i przegranych, miejsc i pucharów. Tutaj jest medal dla każdego. Bieg główny, marsz z kijami nordic walking, biegi dla dzieci. Start i meta na stadionie miejskim w Krośniewicach.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: