reklama

Połamane drzewa zniszczyły groby na cmentarzu w powiecie kutnowskim [ZDJĘCIA]

Od kilku godzin trwa usuwanie skutków nawałnicy, jaka przeszła dziś przez powiat kutnowski. Uszkodzonych zostało około 20 dachów, a także połamanych zostało mnóstwo drzew. Jedne z nich spowodowały spore straty na jednym z cmentarzy w powiecie kutnowskim.

- R E K L A M A -

W Żychlinie na cmentarzu zniszczonych zostało kilka nagrobków, na które spadły połamane przez wiatr drzewa. O tej sprawie w mediach społecznościowych poinformowała jedna z mieszkanek.

„Uwaga! Zamieszczam zdjęcia po burzy z naszego cmentarza. Może ktoś zna właścicieli zniszczonych pomników, jeden jest do uratowania. Drzewo wisi na włosku” – napisała w mediach społecznościowych pani Sylwia.

- R E K L A M A -

Strażacy walczą ze skutkami wichury

– Po przejściu frontu atmosferycznego na terenie powiatu kutnowskiego na godz. 18:00, odnotowano 70 zdarzeń, w tym 6 zdarzeń związanych z uszkodzonym dachem na budynku mieszkalnym oraz 14 zdarzeń związanych z uszkodzonym dachem na budynku gospodarczym w gm. Bedlno oraz gm. Oporów. Pozostałe zdarzenia dotyczyły powalonych drzew na drodze – mówi młodszy brygadier Mariusz Jagodziński, oficer prasowy KP PSP w Kutnie.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: