Polfarmex przekroczył „setkę”, kutnianie rozbili Nysę

Prawdziwym pogromem zakończył się sobotni mecz Polfarmexu Kutno z Nysą Kłodzko. Podopieczni Jarosława Krysiewicza we własnej hali wygrali aż 102-67. Najskuteczniejszy w kutnowskiej ekipie był Majewski, który rzucił aż 31 punktów.

Pierwsze dwadzieścia minut było dość wyrównane i choć Polfarmex do przerwy wygrywał ośmioma punktami, nic nie wskazywało, że mecz zakończy się pogromem. Zadecydowała o tym ostatnia kwarta, w której kutnianie wygrali z Nysą aż 33-11, a w całym meczu 102-67!

31 punktów w meczu uzbierał Bartosz Majewski, po 19 oczek rzucili Karol Nowakowski i Grzegorz Grochowski (14 asyst), a double – double uzyskał Tomasz Krzywdziński (15 pkt, 12 zb )

Polfarmex Kutno 102-67 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
(22-18, 27-23, 20-15, 33-11)

Polfarmex: Krzywdziński 15 (12 zb.), Fiszer 5, Wiercioch 0, Poznański 11, Matyszkiewicz 2, Grochowski 19 (14 as.), Nowakowski 19, Majewski 31

Kłodzko: Kutta 0, Weiss 0, Kowalski 0, Bartkowiak 10, Rogalewski 0, Wojciechowski 13, Tomczak 10, Zagórski 12, Malesa 12, Nowicki 10;